O nás

O společnosti ValkeIN

ValkeIN si klade za cíl tvořit produkty, které sami chceme používat a užívat je, aniž bychom se nechali ovlivňovat módními „bublinami“ doby. Ačkoli se poměrně často rodí nová specializovaná metoda nebo technika chytání, naše produkty mohou vždy a všude všichni milovníci Trout area rybolovu použít.

Stavíme na samotných základech rybolovu, které ovšem může kdokoliv zdokonalit.

Součástí naší činnosti není jen vývoj rybářského vybavení. ValkeIN se také aktivně podílí na propagaci jezerního lovu pstruhů, organizování závodů a různých akcí na podporu tohoto stylu rybaření. Jakékoliv nápady a inovativní myšlenky jsou vítány. Tento postoj je součástí kultury značky ValkeIN na českém a slovenském trhu.

Naše poslání

Milí rybáři,

Značka ValkeIN je v mých očích jedinečná v několika ohledech a právě ona jedinečnost byla jezdím z důvodů, proč jsem ji přivedl na přeplněný český trh.

ValkeIN nejsou jen produkty pro lov pstruhů, je to především její filozofie, co ji tvoří výjimečnou. Nechce Vám pouze přinášet další ač skvělé produkty. Chceme Vám ukázat, co jezerní lov pstruhů nebo-li trout area obnáší. 

V našich podmínkách se jedná o sezónní záležitost a rozhodně (zatím) nepatříme mezi světovou špičku v této oblasti lovu. Věřím však, že změnou přístupu každého z nás se jí můžeme stát.

Důležitá změna je především v chování k rybám. Pstruzi jsou velmi citlivé ryby na manipulaci. Je třeba se k nim chovat stále jako ke zvířeti a s respektem, nikoliv pouze jako ke kusu masa. Lov pstruhů nás dělá šťastnými, přináší adrenalin a vyplňuje jinak rybářsky méně zajímavou část sezony. Pokud si chceme lov ještě více zpříjemnit je třeba chovat se k rybám tak, aby i po našem ulovení a puštění mohli dále přežít. 

Pojďme společně vybudovat novou kulturu jezerního rybaření, kde půjde o samotný zážitek, adrenalin a radost z lovu pstruhů a nikoliv pouze o maso.

Distributor

Ondřej Dušek