Ice Fake 1,6 g 27 mm

Ice Fake

IceFake to jsou skvělé letové vlastnosti a méně agresivní akce pro více záběrů během menší aktivity. Vynikající také na závody!

IceFake_valkein

Modelová řada IceFake má nejméně agresivní akci z celé produkce ValkeIN. Při vedení tak plynule klouže vodou a klade menší odpor. Díky této „vláčné“ akci se zvedá procento úspěšných útoků pstruhů a ruku v ruce s tím i úspěšnost záseků. Plandavka má stejnou akci při všech rychlostech navíjení. Tato vlastnost je velmi zásadní, protože dělá z Ice Fake skutečně univerzální plandavku. IceFake je tak vhodný pro široké spektrum podmínek, které mohou u vody nastat. 

Ice Fake

 

IceFake v lehké verzi 1,6 g  se velmi osvědčila při lovu v horních vrstvách vodního sloupce. Doporučujeme tento model nepřitahovat monotónně, ale vždy po 3-4 metrech přidat krátké trhnutí, které často vydráždí rybu, která  nástrahu pouze sleduje. Díky minimálnímu odporu se také zvyšuje citlivost celé sestavy, kdy cítíte i nejjemnější záběry pstruhů. Tato verze je druhou nejlehčí a také nejmenší plandavkou v našem sortimentu. Velikost je o poznání menší než větší 2,6g těžká verze. Z tohoto důvodu stejně jako u lehkého modelu Scheila 0,9g doporučujeme používat ji v kombinace s nižšími průměry vlasců a šňůr. Vzhledem k tomu, že je přece jen o něco těžší než scheila není přímo nutné sáhnout až po průměru 0,10 mm (pokud nechcete házet) opravdu daleko. Průměr 0,12 mm je podle našich zkušeností dostačující. stejně tak šňůry o průměru 0,06 mm.

Naše zkušenosti:

iceFake

Lehčí varianta těžká 1,6g  se mi nejvíce osvědčila při pomalejším přitahování s občasným krátkým trhnutím. Vzhledem k váze  hází poměrně daleko, což rozhodně chcete. IceFake patří k mým nejoblíbenějším plandavkám, máloagresivní chod je ideální na ochytané nebo méně aktivní ryby. Nutno však podotknout, že ji používám prakticky výhradně při lovu pod hladinou. Ač se obvykle pro tento styl doporučují tmavší barvy, z nějakého důvodu mi v případě IceFaku v této fungují „klasiky“ No. 12 Chart,No.13 Fluorescent Pink a No.29 Gold Chart.

 

Specifikace:

  • Váha: 1,6 g
  • Délka: 27 mm
  • Háček: #6 Gyro hook
  • Cena: 159 Kč / 5,99 Eur

KDE ICE FAKE KOUPIT


 
IceFake 4 White
Barva: No.4 White
Ice-Fake 12 Chart
Barva: No. 12 Chart
Ice-Fake-13-Fluorescent-Pink
Barva: No.13 Fluorescent Pink
Barva: No.15 Silver/Blue
 
 
 
Ice_Fake_26_27_Shine_Lime_Gold
Barva: No.27 Shine Lime Gold

 

Barva: No.28 R Orange Gold
Barva: No.20 Yellow Orange Black
Ice Fake No.48 Peach Wood
Barva: No.48 Peach Wood