Hi-Burst 1,8 g 26mm

Hi-Burst to je agresivní akce v menší velikosti, která přináší mnoho záběrů i možností vedení

Valkein-Hi-burst

Modelová řada Hi-Burst je vyvinutá na základě konceptu   ~ maximální přitažlivosti. Při návrhu plandakvy  Hi-Burst by kladen důraz na poměr velikosti a hmotnosti plandavky. Pro každou hmotnost tak byl vyvinut samostatný rozměr (nezvětšovala se klasiky poměrově). Díky tomu se upravovala kromě samotné velikosti i tloušťka plíšku k perfektnímu poměru mezi velikosti a hmotností plandavky.

Hi-Burst

Velikost 1,8 g je oproti větší velikosti Hi-burst 3,6g vhodná pro lov na střední a kratší vzdálenosti. Díky nižší váze se více hodí pro lov v horních partiích vodního sloupce, případně v blízkosti hladiny. Tvar Hi-burstu klade ve vodě lehce větší odpor proti klasickým modelům, díky čemu si zachovává agresivní chod i při pomalejším vedení. Agresivní chod mají rády zejména aktivní ryby. Hi-burst je tak často první plandavka, kterou používáme na různých závodech a v ranních a dopoledních hodinách, kdy většinou bývají pstruzi nejaktivnější. Stejně tak těsně po vysazení, kdy „čerstvé“ ryby ještě nejsou ochytané, je dokáže hi-burst vyprovokovat doslova k nepříčetnosti a zběsile útočí na plandavku i několikrát!

Naše Zkušenosti:

hi-burst

Lehčí verze hi-burstu je pro mě ideální plandavka na červě vysazené pstruhy nebo po ránu když jsou při chuti. Poměrně nízká váha usnadňuje náhozy, protože ji odhodím v pohodě i s nejlehčími pruty co mám. Vedení není náročné – prostě klasicky přitahuju střední rychlostí a pouze občas zastavím. Pokud jsou ryby hladové a jak se říká „žerou“ je agresivní chod hi-burstu to pravé ořechové. Vzhledem k agresivní povaze plandavky mám rád agresivní barvy jako jsou No.29 Chart Gold, No.27 Shine Lime Green a No.13 Fluorescent Pink.

 

Specifikace:

  • Váha: 1,8 g
  • Délka: 26 mm
  • Háček: #6 Gyro hook
  • Cena: 159 Kč / 5,99 Eur

KDE HI-BURST KOUPIT


 
HI-BURST_No.4_white
Barva: No.4 White
HI-BURST-8-pink
Barva: No.8 Pink
HIBURST 12 Chart
Barva: No.12 Chart
HI-BURST No.13 Fluorescent Pink
Barva: No.13 Fluorescent Pink
HI-BURST-27-Shine-Lime-Green
Barva: No.27 Shine Lime Green
HI-BURST No.29 Chart Gold
Barva: No.29 Chart Gold
HI_BURST_no49_turning_green
Barva: No.49 Rurning Green
HI_BURST_56_Next_Green
Barva: No.56 Next Green
Barva: No.20 Yellow, Orange/black
HI_BURST_55_Fluorescent_Orange_valkein
Barva: No.55 Fluorescent Orange