Circle 2,8g 25mm

circle-main

Dokonalá symetrie a snadné použití to je Circle

ValkeIN_circle_28
Circle

Díky dokonalé symterii všech stran je model Circle univerzální plandavka nevyžadující žádné zvláštní vedení. Naopak! Díky této symetrii se chová stejně při všech rychlostech vedení. Je tak jen na Vás zvolit vhodnou váhu plandy, aby pracovala v požadované hloubce pří Vámi preferované rychlosti vedení.

Circle je jedna z těch plandavek, které možná nebudou patřit mezi Vaše nejoblíbenější, ALE je to  jedna z těch plandavek pokud běžné modely nefungují. V těchto hluchých periodách dokáže přinést několik bonusových ryb, které nakonec mohou proměnit průměrnou vycházku ve skvělou nebo přinést rozhodující rybu během velkého závodu.

ValkeIN Circle

Naše Zkušenosti:

Circle 2,8 g je nejúčinnější při pomalejším vedení s občasnou pauzou nebo naopak krátkodobé zvýšení rychlosti. Vyšší váha ji předurčuje k vedení v blízkosti dna. Váha 2,8g zároveň již plandavce dává velmi slušné letové vlastnosti. S 2,8g verzí již budou mít Vaše náhozy i potřebnou délku v případě, když pstruzi stojí déle u břehu. I přes tuto vyšší váhu ji udržet těsně pod hladinou i při středně rychlém vedení.

Specifikace:

  • Váha: 2,8 g
  • Velikost: 25 mm
  • Háček: Jyro hook vel. 6
  • Cena: 129 Kč / 5 Eur
Valkein_circle_NO.60
No. 60 Passion Glow Red
Valkein_circle_no61_Passion_Glow_Orange
No. 61 Passion Glow Orange
Valkein_circle_NO.62_Passion_Glow_green
NO.62 Passion Glow green
Valkein_circle_NO.58_Jewel_Olive
NO.58 Jewel Olive
Valkein_Circle_NO.57_Jewel_Brown
NO.57 Jewel Brown
Circle-2g-no.65-mekki_series
NO.65 Green/Gold Mekki NEW!