Circle 2g 25mm

circle_valkein

Circle to je jednoduchá, ale účinná plandavka s dokonalou symetrií pro snadné použití při závodě i pro přechytání kamarádů

ValkeIN_circle_28

Díky dokonalé symetrii obou stran je model Circle univerzální plandavka nevyžadující žádné zvláštní zkušenosti při vedení. Naopak! Díky této symetrii se chová stejně při všech rychlostech vedení. Je tak jen na Vás zvolit vhodnou váhu plandy, aby pracovala v požadované hloubce pří Vámi preferované rychlosti vedení.

Circle patří z hlediska konstrukce i chodu k jedněm z nejjednodušších.  Je tak vhodná pokud s troutareu začínáte a ještě se zcela ve světě plandavek neorientujete. Pamatujeme si, jak náročné bylo se v této nekonečné záplavě zorientovat. Pro jsme do nabídky zařadili Circle. Její vedení je nenáročné, plandavka pracuje stejně při všech rychlostech vedení a Vy tak nemusíte přemýšlet nad chodem v různých rychlostech, ale můžete se plně soustředit na lov a užívat si ho plnými doušky.

circle

Těžší varianta 2,8g se hodí pro větší revíry, kde je třeba házet dál.  Stejně tak se osvědčila pro hlubší vody. Při pomalejším vedení lze plandavku vodit v hloubce kolem 2-2,5 m a při rychlejším tažení ji lze vést i cca 0,5 m pod hladinou.

Lehčí 2g verze je pak ideální varianta pro menší revíry a pro situace, kdy pstruzi stojí v blízkosti hladiny. Díky nižší váze tak můžete zpomalit rychlosti přitahování a přesto zůstat v blízkosti hladiny, kde se pstruzi právě nachází.

Naše Zkušenosti:

Circle

Lehčí  2 g Circle 2 je nejúčinnější při pomalejším vedení s občasnou pauzou nebo naopak krátkodobé zvýšení rychlosti. Nižší váha ji umožňuje vést při středně rychlém vedení v blízkosti hladiny, naopak při pomalém vedení se dostat do vodního sloupce, kde se často nachází opatrní pstruzi, kteří často vyžadují právě pomalejší vedení plandavky.

Specifikace:

  • Váha: 2 g
  • Délka: 25 mm
  • Háček: #6 Gyro Hook Ride
  • Cena 149 Kč / 5,80 Eur

KDE CIRCLE KOUPIT


 

Valkein_circle_NO.60
Barva: No.60 Passion Glow Red
Valkein_circle_no61_Passion_Glow_Orange
Barva: No.61 Passion Glow Orange
Valkein_circle_NO.62_Passion_Glow_green
Barva: No.62 Passion Glow green
Valkein_Circle_NO.57_Jewel_Brown
Barva: No.57 Jewel Brown
Circle-2g-no.65-mekki_series
Barva: No.65 Green Gold Mekki