Scheila 1,8g 25mm

Scheila

Scheila je naše nejuniverzálnější plandavka s unikátním chodem, kterému pstruzi nemůžou odolat! Není už jen samotné jméno sexy?!

Scheila
Scheila

Univerzální a oblíbený tvar Scheily ji předurčuje ke skvělým výsledkům. Tento tvar má v nabídce snad každá známá japonská značka zaměřující se na troutarea rybolov. U ValkeINu ji však ještě zdokonalili! Specifickou vlastností Scheily je  vynikající stabilita, díky které se zvyšuje procento proměněných záběrů. Tělo plandavky má mírně rozšířený tvar kapky, který pracuje při všech rychlostech vedení a přesto si zachovává onu vynikající stabilitu.

Ze široké nabídky barev si jistě vybere každý tu svou oblíbenou. Naše nejoblíbenější barvy jsou:  White, Chart, Flourescent Pink, TT1, TT2 a Turning Green.

 

Naše Zkušenosti:

Scheila 1,8 g se je univerzální plandavka, kterou díky své stabilitě můžete vodit jakoukoliv rychlostí, a přesto si zachovává svůj unikátní chod. Verze 1,8 g se hodí pro velmi pomalé vedení v blízkosti dna nebo ve sloupci. V případě středně rychleho vedení ji lze vodit i těsně pod hladinou. 

scheila

Nejvíce se nám osvědčili dvě varianty vedení. První – rychlejší spočívá ve středně rychlém vedení, ve vodním sloupci nebo těsně pod hladinou. Plandavka má poměrně agresivní chod, ovšem její chod je vertikální, nikoliv horizontální jak je tomu u jiných plandavek. Díky tomu celé plocha plandavky může od stran vysílat silné vibrace a odlesky a lákat tak pstruzi z větší vzdálenosti.

Druhou možnosti je velmi pomalé vedení v blízkosti dna. Při tomto vedení má plandavka kolébavý horizontální chod. To umožňuje vést plandavku velmi pomalu, při zachování atraktivního chodu. Tento styl vedení se velmi osvědčil na apatické ryby pohybující se v blízkosti dna, které na běžné nástrahy nereagují.

Specifikace:

  • Váha: 1,8 g
  • velikost: 25 mm
  • Háček: Jyro hook vel. 6
  • Cena: 129 Kč / 5 Eur
Scheila-3-white
No.3 White
Valkein-Scheila-No.6
No.6 Pink
Valkein-Scheila-No.8
No.8 Chart
Valkein-Scheila-No.9
No.9 Fluorescent Pink
Scheila-14-Light-Blue
No.14 Light Blue
Valkein-Scheila-No.12
No.12 Red/Gold
Valkein-Scheila-No.16
No.16 Beige Glow 2
Valkein-Scheila-No.17
No.17 TT1
Valkein-Scheila-No.18
No.18 TT2
Valkein-Scheila-No.20
No.20 Orange Glow
Valkein-Scheila-No.21
No.21 Metallic
Valkein-Scheila-No.48
No.48 Peach wood
Valkein-Scheila-No.49
No.49 Turning Green