Kuga Nano S

Nejmenší Kuga NANO S, která  přináší nové možnosti troutarea rybaření

kuga_nano_s_Valkein

Modelová řady Nano S je nejnovější přírůstek do početné rodiny Kuga. Nano S je nejmenší velikost Kugy v délce pouhých 26 mm. Díky svým miniaturním rozměrům otevírá nové možnosti použití a velký přesah mimo Troutarea rybníky. Kuga Nano S je skvělá i pro letní a jarní rybaření na menších řekách a potocích. Cílovou rybou zůstávají především pstruzi, ale velmi častým úlovem budou i tloušti, jeseni, ale i okouni a další dravci našich vod. Pro rok 2021 jsme mírně obměnili barevnou paletu. Barvy jsem vybrali na základě našich zkušeností na českých a slovenských vodách. Velký důraz byl kladem právě na univerzálnost barevných kombinací. 

Naše Zkušenosti s Kuga NANO S:

WOBLER_VALKEEI_KUGA_NANO_S

Kuga Nano S se nám nejvíce osvědčila v situacích, kdy pstruzi stojí v blízkosti hladiny a o běžné nástrahy nejeví velký zájem. Velkou pozornost věnujeme kontrastu s oblohou. Pokud svítí sluníčko doporučujeme tmavé barvy jako je Champagne Brown M106 a Cacao Honey M111. V případě zatažené oblohy pak světlé barvy v podobě Split Chart, Sabre Pink nebo Matt Glow.  Barvy Clear Avocado a Sunset Beige jsou univerzální barvy. V mělčích částech nádrží lze kugu vodit velmi pomalu v blízkosti dna – naprosto fantastická záležitost pokud na revíru nelze používat gumové nástrahy.

 

WOBLER_KUGA_NANO_VALKEIN

 Wobler Kuga Nano S rádi používáme na menších potocích a řekách. Především v letních měsících nás kuga opravdu baví. Cílený lov tloušťů a jesenů s jemným náčiním přináší soustu zábavy a adrenalinu. Naše nejoblíbenější barvy pro tento styl chytání jsou: Clear Avocado M112, Champagne Brown M111 a Cacao Honey která má za krátkou dobu testování na kontě několik tloušťů přes magických 50 cm.

Specifikace:

  • Typ: Sinking (potápivý)
  • Délka: 26 mm
  • Váha: 2,1 g
  • Ponor: 0,3-0,9 m
  • Velikosti jednoháčku: 6 (Gyro Hook)
  • Cena: 369 Kč / 14,50 Eur

KDE KOUPIT


KUGA_NANO_S_C121_SABRE_PINK_WOBLER
Barva: Sabre Pink C121
VALKEIN_KUGA_NANO_SINKING_M093_SUNSET_BEIGE
Barva: Sunset Beige M093
VALKEIN_KUGA_NANO_SINKING_M111_CACAO_HONEY
Barva: Cacao Honey M111
VALKEIN_KUGA_NANO_SINKING_M112_CLEAR_AVOCADO
Barva: Clear Avocado M112
VALKEIN_KUGA_NANO_SINKING_M028_MAT_GLOW
Barva: Matt Glow M028
VALKEIN_KUGA_NANO_SINKING_M106_CHAMPAGNE_BROWN
Barva: Champagne Brown M106
KUGA_NANO_S_M118_Split_Chart
Barva: Split Chart M118