Kuga Nano S

Nejmenší Kuga NANO S, která  přináší ,,mega“ zábavy nejen při lovu pstruhů

kuga_nano_s_Valkein

Modelová řady Nano S je nejnovější přírůstek do početné rodiny Kuga. Přesto, že se jedná o nejmenší velikost v délce pouhých 26 mm přináší spoustu zábavy, díky své univerzálnosti. Do barevná palety jsme zařadili celkem šest barev. Barvy jsem selektovali na základě zkušeností předních českých a slovenských závodníků. Velký důraz byl kladem právě na univerzálnost barevných kombinací. Nejlepší výsledky při lovu pstruhů nám přinášela naše oblíbená klasika v podobě M112 Clear Avocado a M107 Ripe Carrot.

Naše Zkušenosti:

Kuga Nano S je skvělá především na ochytané a opatrné pstruhy, kteří již na klasické nástrahy nereagují. Stejně jako jiné woblery ValkeIN i Kugu Nano lze vést extrémně pomalu, kdy přináší nejlepší výsledky. Díky tomu, že je Kuga Nano potápivá, je možné ji vést velmi pomalu v blízkosti dna. To ostatní modely Kuga, která jsou plovoucí nedokážou. Právě toto pomalé vedení u dna bývá nejlepší zbraní na neaktivní ryby. Kuga Nano S je pravděpodobně nejlepší alternativa k v poslednímu době oblíbenému (a velmi účinnému) pomalému vedení nezatížených gumových nástrah. 

Kugu Nano S jsme také testovali na tekoucích vodách a mimopstruhových stojatých revírech. Velmi dobrých výsledků jsme dosáhli lovu tloušťů a jesenů. Na Jelce se nejvíce osvědčili přírodní barvy M049 Matt Metal Brown a především M111 Cacao Honey která má za krátkou dobu testování na kontě několik tloušťů přes magických 50 cm.

Specifikace:

  • Typ: Sinking (potápivý)
  • Délka: 26 mm
  • Váha: 2,1 g
  • Ponor: 0,3-0,9 m
  • Velikosti jednoháčku: 6 (Gyro Hook)
  • Cena: 339 Kč / 13 Eur
VALKEIN_KUGA_NANO_S_M028_Mat_Glow_
M028 Mat Glow
VALKEIN_KUGA_NANO_S_M049_Matt_Metal_Brown
M049 Matt Metal Brown
VALKEIN_KUGA_NANO_SI_106_Champagne_Brown
M106 Champagne Brown
VALKEIN_KUGA_NANO_S_M107_Ripe_Carrot
M107 Ripe Carrot
VALKEIN_KUGA_NANO_S_M111_Cacao_Honey
M111 Cacao Honey
VALKEIN_KUGA_NANO_S_M112_Clear_Avocado
M112 Clear Avocado