Ice Fake 2,6 g 31 mm

Ice Fake

Ice Fake to jsou skvělé letové vlastnosti a méně agresivní akce pro více záběrů během menší aktivity. Vynikající také na závody!

IceFake_valkein

Modelová řada Ice Fake má nejméně agresivní akci z celé produkce ValkeIN. Při vedení tak plynule klouže vodou a klade menší odpor. Díky této „vláčné“ akci se zvedá procento úspěšných útoků pstruhů a ruku v ruce s tím i úspěšnost záseků. Plandavka má stejnou akci při všech rychlostech navíjení. Tato vlastnost je velmi zásadní, protože dělá z IceFake skutečně univerzální plandavku. Icefake je tak vhodný pro široké spektrum podmínek, které mohou u vody nastat. 

Ice FakeModelovou řadu Ice Fake ve verzi 2,6 g se velmi oblíbili také začátečníci, protože s ní lze nahazovat daleko a její vedení je velmi jednoduché. Vždy doporučujeme tento model nepřitahovat monotónně, ale vždy po 3-4 metrech přidat krátké trhnutí, které často vydráždí rybu, která  nástrahu pouze sleduje.  Díky minimálnímu odporu se také zvyšuje citlivost celé sestavy, kdy cítíte i nejjemnější záběry pstruhů.

Ice Fake se také díky svému tvaru a nízkému odporu hodí i pro lov na řekách při lovu duháků i potočáků. Na řekách nejvíce funguje klasické kontinuální přitahování s občasnou pauzou, aby plandavka vyklesala ke pstruhům držícím se u dna. Opět více fungují přírodní barvy jakoNo.49 Turning Green,No.3 Black a No.15 Silver/Blue.

Naše zkušenosti:

iceFake

Těžší varianta, těžká 2,6g  se nejvíce osvědčila při středně rychlém až pomalém přitahování s občasným krátkým trhnutím. Díky svému tvaru má vynikající letové vlastnosti vzhledem ke své váze. IceFake je přímý protipól k modelové řadě Hi-Burst. Vyplatí se tak mít v krabičce obě plandavky. Hi-burst má velmi agresivní akci a Ice Fake naopak plynulou. Pokud jsou ryby méně aktivní nebo jen nechtějí agresivně vedené nástrahy je IceFake volba číslo. 1. U Hi-Burstu obvykle volím agresivní fluo barvy. U IceFaku naopak tmavší a kontrastní barvy. Nejlepších výsledků přinesly barvy: No.49 Turning Green,No.3 Black a z klasických pak u mě vede No.13 Fluorescent Pink.

Specifikace:

  • Váha: 2,6 g
  • Délka: 31 mm
  • Háček: #6 Gyro hook
  • Cena: 159 Kč /5,99 Eur

KDE ICE FAKE KOUPIT 


Ice-Fake_No.3_Black
Barva: No.3 Black
IceFake 4 White
Barva: No.4 White
Ice-Fake 12 Chart
Barva: No.12 Chart
Ice-Fake-13-Fluorescent-Pink
Barva: No.13 Fluorescent Pink
Ice-Fake No.15 Silver/Blue
Barva: No.15 Silver/Blue
Ice_Fake_26_27_Shine_Lime_Gold
Barva: No.27 Shine Lime Gold
Ice-Fake-29_Gold_Chart
Barva: No.29 Gold Chart
icefake_49_Turning_Green
Barva: No.49 Turning Green
Barva: No.20 Yellow Orange Black