Ice Fake 1,6 g 27 mm

Ice Fake

Ice Fake vyniká skvělými letovými vlastnostmi a plynulou akcí, díky které proměníte více záběrů!

Ice_Fake_valkein

Modelová řada Ice fake má méně agresivní akci. Při vedení tak plynuleji klouže vodou a klade menší odpor. Díky této „vláčné“ akci se zvedá procento úspěšných útoků pstruhů a ruku v ruce s tím i úspěšnost záseků. Modelová řada Ice Fake pracuje stejně při všech rychlostech navíjení. Tato vlastnost je velmi zásadní, protože dělá z Ice Fake skutečně univerzální plandavku vhodnou pro široké spektrum podmínek, které mohou u vody nastat.

Modelovou řadu Ice Fake v lehké verzi 1,6 g  se velmi osvědčila při lovu ve vrchních vrstvách vodního sloupce. Doporučujeme tento model nepřitahovat monotónně, ale vždy po 3-4 metrech přidat krátké trhnutí, které často vydráždí rybu, která  nástrahu pouze sleduje. Díky minimálnímu odporu se také zvyšuje citlivost celé sestavy, kdy cítíte i nejjemnější záběry pstruhů.

Ice Fake

Naše zkušenosti:

Lehčí varianta těžká 1,6g  se nejvíce osvědčila při pomalejším přitahování s občasným krátkým trhnutím. Díky svému tvaru má vynikající letové vlastnosti i v této lehčí verzi. Ice Fake je přímý protipól k modelové řadě Hi-Burst. Vyplatí se tak mít v krabičce oba tyto typy. Hi-burst má velmi agresivní akci a Ice Fake naopak plynulou. Vy tak můžete reagovat na právě fungujicí míru agresivity vedení.

Pokud jsme u Hi-Burst doporučovali spíše výrazné barvy, u této řady se jako velmi úspěšné jeví tmavší barvy vedené ve všech patrech sloupce a případně agresivní vedené v těsné blízkosti dna. Nejlepších výsledků jsme dosáhli s barvou Peach Wood, Turning Green, AR Blue ale také klasickou Fluorescent Pink.

Naopak nedoporučujeme používat pro 1,6 g těžkou verzi vlasec silnější než 0,14 mm. Silnější průměry již kazí chod plandavky, díky tomu klesá procento záběrů a také se zkracuje délka náhozů.

Specifikace:

  • Váha: 1,6 g
  • Velikost: 27 mm
  • Háček: Jyro hook vel. 6
  • Cena: 129 Kč / 5 Eur
Ice-Fake-4-white
No.4 white
Ice_Fake_No.-12_Chart
No. 12 Chart
Ice_Fake_No.-13_Fluorescent_pink
No. 13 Fluorescent Pink
Ice_Fake_No.-15_Silver/blue
No. 15 Silver/Blue
Ice_Fake_No.-27_-shine_lime_Gold
No. 27 Shine Lime Gold
Ice_Fake_No.-29_Gold_Chart
No. 29 Gold Chart
Ice_Fake_No.-47_AR_Blue
No. 47 AR Blue
Ice_Fake_No.-48_Peach_Wood
No. 48 Peach Wood
Ice_Fake_No.-49_Turning_Green
No. 49 Turning Green