Hydram Nano S

hydram_nanoS_Valkein

Hydram Nano S – hvězda Italských a Japonských závodů nyní dostupná i v Čechách a na Slovensku!

hydram_nano_f_valkein

Wobler Hydram Nano S je jedním z nejpoužívanějších woblerů v mekách troutarea chytání Itálii a Japonsku. Nenechte se zmást většími rozměry (klasický Hydram má dokonce 70 mm). Na tuto velikost si troufne klidně i 20 cm pstruh. Po úspěchu větší čtyřdílné verze, vyvinul ValkeIN i tuto menší 55 mm dlouhou a třídílnou variantu.  Tato menší velikost budí v našich končinách přece jen více důvěry.

Hydram se v zahraničí těší velké oblibě a používají ho přední závodníci. Rozhodně jej však nelze doporučit pro všechny situace. Nejúspěšnější je prakticky při jedné – ta ovšem v praxi nastává poměrně často: Pstruzi stojí u hladiny a nejsou moc aktivní. Pokud v této situaci použijete hydram a budete jen velmi pomalu přitahovat a občas ho zatavíte nebo s ním naopak poškubnete záběry se určitě dostaví. Na trhu prakticky není žádný podobný wobler – větší velikost, dobrý chod i při velmi pomalém tažení a nízká potápivost. To z Hydramu dělá wobler, který dokáže zachránit výsledek během posledních kol závodů a během špatných dní u vody vykřesat několik záběrů navíc!

Naše Zkušenosti:

Hydram-nano-s

Když jsem poprvé Hydram připínal do karabinky měl jsem rozporuplné pocity. Na jedné straně divný wobler a na druhé mnoho pozitivních recenzí a i videí s úlovky. No, zkusil jsem ho.  První hod – pstruh, druhý hod – pstruh. AHA, on vážně funguje! Zažil jsem fantastický den. Ano, měl jsem štěstí, že jsem Hydram poprvé použil ve chvíli, do které se přesně hodil – ryby stáli těsně pod hladinou a nebyly příliš aktivní. Hydram díky své větší velikosti a skvělému chodu i při pomalém tažení byl přesně to zrovna fungovalo. Takové situace však u vody zažívám poměrně často a tak se vyplatí mít v krabičce alespoň 1-2 kusy. Pokud bych měl doporučit dvě barvy byla by to: Poison Cross Ⅱ C123 a Mint Potage C125.  Ondra

Specifikace:

  • Typ: sinking (potápivý)
  • Délka: 55 mm
  • Váha: 3,1 g
  • Ponor: 0,6-1,2 m
  • Velikost jednoháčků: Gyro Hook  Ryde #5
  • Cena: 549 Kč / 21,50 Eur

KDE KOUPIT


 

HYDRAM_NANO_S_M101_Vintage_Yellow
Barva: Vintage Yellow M101
HYDRAM_NANO_S_M124_Sunrise_Pink
Barva: Sunrise Pink M124
HYDRAM_NANO_S_C125_Mint_Potage
Barva: Mint Potage C125
HYDRAM_NANO_S_C113_Paparazzi_Pink
Barva: Paparazzi Pink C113
HYDRAM_NANO_S_C123_Poison_Cross_Ⅱ
Barva: Poison Cross Ⅱ C123