Hi-Burst 1,8 g 26mm

Hi Burst to je agresivní akce a vynikající vyváženost jako spouštěč záběrů.

Valkein-Hi-burst

Modelová řada Hi-Burst byla první plandavka společnosti ValkeIN vyvinutá na základě konceptu   ~ maximální přitažlivosti. Unikátní kmitavý pohyb vytváří jedinečnou akci. Hi-Burst přináší to nejlepší díky reflektování velikosti plandavky vůči její hmotnosti. Pro každou hmotnost tak byl vyvinut samostatný rozměr. Díky tomu se už tak jen zvětšovala tloušťka plíšku, ale upravovala se i velikost plandavky, aby došlo k perfektní vyváženosti poměru mezi velikosti plandavky a její hmotností.

Naše Zkušenosti:

Hi-Burst

Řada Hi -Burst má nejagresivnější chod ze všech plandavek značky ValkeIN. To ji předurčuje jako účinnou zbraň na čerstvě nasazené pstruhy, kteří často útočí právě na pohyb plandavky. Jako nejúspěšnější vedení se nám osvědčilo klasické přitahování bez jakéhokoliv poškubávání, vzhledem k již tak agresivní akce plandavky. Pokud se chcete přece jen odlišit doporučujeme změnit rychlost přitahování. Při vyšších rychlostech přitahování je chod plandavky více uzavřený a pstruh častěji nástrahu „trefí“. Při středně rychlém vedení je chod nejvíce agresivní a kmitání plandavky jde nejvíce do stran. Při tomto vedení sice klesá úspěšnost proměněných záběrů, ovšem díky agresivní akce velmi často psttruh zaútočí i několikrát a vy tak záběr nakonec proměníte v úlovek.

Vzhledem k agresivnímu chodu je tak Ideální vybírat především výrazné barevné varianty a kombinace. Na opatrné pstruhy obvykle více fungují méně agresivní nástrahy a to jak pohybem, tak barvou. Přesto právě tmavé kombinace mohou vzbudit i u opatrných pstruhů zájem, proto se vyplatí mít jich pár v krabičce. Mezi nejúspěšnější barvy patří: White, Chart, Pink, Shine Lime Green a Fluorescent Orange.

Specifikace:

  • Váha: 1,8 g
  • Velikost: 26 mm
  • Háček: Jyro hook vel. 6
  • Cena: 129 Kč / 5 Eur

 

Valkein Hi-burst
No. 4 White
HI-BURST-No.5-valkein
No. 5 Beige
Hu-Burst-No.8-valkein
No. 8 Pink
Hi-Burst-No.12-valkein
No. 12 Chart
Hi-Burst-No.13-valkein
No. 13 Fluorescent Pink
Hi-Burst-No.27-valkein
No. 27 Shine Lime Green
Hi-Burst-No.29-valkein
No. 29 Chart Gold
Hi-Burst-No.48-valkein
No. 48 Peach Wood

 

HI-BURST-No.49-Valkein
No. 49 Turning Green
Hi-Burst-No.54-valkein
No. 54 Ice Yellow
Hi-Burst-No.55-valkein
No. 55 Fluorescent Orange