HAZE

haze

Nový trouarea crank HAZE to je menší velikost a větší ponor

haze_woblery_valkein

Malé hlubokopápivé cranky má ráda většina běžných rybářů. Přináší mnoho záběrů prakticky od všech dravců. Může být tento typ wobleru účinný i při trouarea chytání? Nový Haze je jasnou odpovědí ANO! Na rozdíl od velkého Horizardu LI, je Haze výrazně menší – 28 mm, ale zachovává si ponor až do dvou metrů!
I přes menší velikost s ním lze díky váze 2,4g házet poměrně daleko. Je to také vůbec první zvukový wobler v naší nabídce. Haze je vybaven jednou kovou kuličkou v dutém pouzdře. Získává tak větší stabilitu a díky dutému pouzdru i výraznější zvuk.  Široká a dlouhá lopatka propůjčuje wobleru širokou akci i při vyšším ponoru. I přes výrazný kolíbavý chod wobleru proměníte většinu útoků díky menší velikosti a dvě jednoháčkům Gyro Hook Ryde velikosti 6. Na tento fakt – procento proměněných záběrů většina výrobců zapomíná. Při návrhu wobleru Haze to však byl jeden z hlavních požadavků. Není víc flastrující než mnoho neproměněných záběrů. To se Vám s tímto woblerem nestane. 

Naše zkušenosti s HAZE: 

Háze se velmi rychle stal jedením z našich nejoblíbenějších woblerů při lovu ve větších hloubkách.  V ruce je to takový bonbónek a stejně to vzhledem k množství záběrů vidí i pstruzi. Množství záběrů pro nás bylo až nečekané! Pokud potřebujeme použít wobler v hloubce 1-2 metry stalo se HAZE naší první volbou. Hlubší vody jsou doménou Horizardu a v menších hloubkách nasazujeme Kuga NANO SPokud však nechce mít v krabičce mnoho woblerů je Haze ideální volbou. Z barevných  variant jako vždy doporučujeme jednu přirodní a jednu křiklavou. My máme nejraději barvy: M112 Clear Avocado a C133 Melon Glow.

Specifikace:

  • Typ: floating (plovoucí)
  • Délka: 28 mm
  • Váha: 2,8 g
  • Ponor: 0,6-2 m
  • Velikosti jednoháčků: Gyro Hook Ride #6
  • Cena: 369 Kč / 14,50 Eur

KDE HAZE KOUPIT


HAZE_CCCM093_Sunset_Beige
Barva: M093 Sunset Beige
HAZE_C156_HAZE_CCCC133_Melon_Glow
Barva: C133 Melon Glow
HAZE_CCCC133_Melon_Glow
Barva: C133 Melon Glow
HAZE_CCCM112_Clear_Avocado
Barva: M112 Clear Avocado
HAZE_Valkein_CCCC135_Bronze_Burn
Barva: C135 Bronze Burn